Ігровий комплекс Транспорт Міні InterAtletika Т922.1

Під замовлення
Артикул: T922.1
771 400
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Діти обожнюють досліджувати, відкривати для себе щось нове і цікаве. Активні ігри на свіжому повітрі не тільки дарують позитивні емоції, але також зміцнюють імунітет, розвивають координацію і гнучкість.

Ігровий комплекс "Транспорт Міні" InterAtletika T922.1 складається з платформ, які надійно з'єднуються між собою переходами різної конфігурації. Міцна конструкція витримує найактивніші навантаження в режимі "нон стоп". До переходів також приєднуються спуски, сходи і підйоми. Виріб включає в себе кілька транспортних засобів - двоповерховий автобус, таксі і паровоз - тепер дітлахам не доведеться товпитися біля керма. І всім юним пасажирам вистачить місця біля віконця.

Наявність дорожніх знаків і самих доріг "з перешкодами" затягне в захоплюючу гру маленьких автолюбителів і пішоходів. Гірки різної висоти і конфігурації, канатні гімнастичні елементи, навісні мости - ми додали захоплюючі елементи для непосид. Кілька ігрових фотозоні в комплексі - на радість юним блогерам і любителям фотографуватися.

Активні пізнавальні ігри на свіжому повітрі - запорука повноцінного фізичного розвитку дитини. Комплекс "Транспорт" вмістив в себе все найцікавіше і необхідне для повноцінного розвитку дитини і захоплюючого проведення часу під відкритим небом.

Яскраві фарби і неймовірне привабливе оформлення не залишить байдужим жодного маленького активіста.

Особливості

Комплекс "Транспорт" можна встановлювати на дитячих майданчиках, дворових і паркових територіях, шкільних і дошкільних установах, а також інших місцях, які відповідають вимогам Керівництва по експлуатації.

Деталі не містять гострих кутів, значить, дитина не травмується. Елементи покриті порошковою фарбою, яка є абсолютно безпечною для здоров'я. Покриття захищає конструкцію від вигорання, механічних пошкоджень, корозії і несприятливих погодних умов.

Експлуатація виробу

  • Вага користувача до 60 кг, вік від 7 до 12 років.
  • Під час ігор бажано триматися за поручні, щоб уникнути можливого падіння.
  • Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче якої заборонено перебувати, становить 1,5 м в усі боки від проекції виробу.
  • Обов'язково потрібно провести інструктаж дітям про правила поведінки під час ігор.
Експлуатаційні обмеження

З метою безпеки ваших дітей не рекомендується експлуатація обладнання при складних погодних умовах (вітер, дощ, ожеледь, снігопад, град та інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Забороняється

Пересуватися по різних конструктивних елементах, які не призначені для цього, а також їх використання в інших цілях.

Характеристики
Вікова групашкільна
Серіятематичний
Матеріалметал, дерево, фанера, пластик
Довжина11887 мм
Ширина7368 мм
Висота5368 мм
Вага2136 кг
Висота гірок, мм700
Кількість веж6
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус