Ігровий комплекс Щогла InterAtletika LK107

В наявності
Ціна вказана без вартості даху
Артикул: LK107
Колір бруса
Колір виконання
121 400
Замовити
Придбати додатково
Опис

Ігровий комплекс Щогла InterAtletika LK107 – безпечне, надійне, довговічне рішення при облаштуванні дитячого майданчику. Яскраве обладнання не залишить без уваги маленьких дослідників, які з радістю будуть на ньому активно проводити час. При своїх невеликих розмірах комплекс складається з ігрових та елементів декору, які дозволять провести дозвілля не лише з цікавістю, але й з користю. Дошка для скелелазіння, гірка для спускання, східці з поручнями підійдуть для фізичного розвитку, карта дає змогу в ігровій формі дізнаватися про континенти світу, елементи сприятимуть розвитку дрібної моторики.

Технічні характеристики

Ігровий комплекс Щогла InterAtletika LK107 розроблений з урахуванням вікових особливостей і обладнаний елементами та деталями, які дають змогу розвиватися фізично, розширювати уяву і комунікативні навички. Виріб не містить гострих кутів і випираючих деталей, які могли б травмувати дитину в ході гри. Комплекс складається з гірки, зручних сходинок з поручнями, дошки для скелелазіння, ігрових елементів для розвитку моторики та уяви.

Особливість комплексів серії – використання у виробах HDPE пластику. Яскравий колір, пошаровий, безпечний та довговічний матеріал протягом багатьох років зберігає презентабельний зовнішній вигляд, вигідно виділяючи комплекс серед іншого ігрового обладнання. Гармонійно поєднується із деревʼяним брусом, який також використовується у виробах даної серії.

Щоб майданчик виглядав повноцінним комплектом, додаткове обладнання рекомендуємо підбирати з аналогічної комбінації матеріалів.

Експлуатація виробу

  • Вільна зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.
  • На ігровому комплексі можуть грати декілька дітей одночасно.
Експлуатаційні обмеження

Вага користувача до 60 кг, вік від 3 до 12 років.

Забороняється

Забороняється використання виробу при несприятливих погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер і т.д.), при яких існує можливість травм для дитини.

Характеристики
Вікова групадошкільна
СеріяLittle Kids
Матеріалметал, дерево, пластик
Довжина4337 мм
Ширина2552 мм
Висота2899 мм
Кількість веж1
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус