Ігровий комплекс Космос Міні InterAtletika Т921.1

Під замовлення
Артикул: T921.1
718 200
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Двоповерховий тематичний ігровий комплекс "Космос Міні" InterAtletika Т921.1 призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Укомплектований елементами для поліпшення координації, спритності, орієнтування і розвитку дрібної моторики у дітей. Тут точно не буде коли нудьгувати, адже комплекс містить все, що буде корисним, цікавим і пізнавальним для ваших дітей.

Комплекс має цілих чотири гірки, одна з них пластикова спіральна і три хвильові для спуску з різних рівнів, тунельний перехід і декілька видів мостів.

Є фотозони, дві драбини - гвинтова і лазанка, канатні переходи, місця для посиденьок і тематичні стенди для найменших дослідників.

Важливість і потрібність у таких майданчиках в місцях із великим скупченням дітей та в місцях відпочинку складно переоцінити.

Експлуатація виробу

  • Вага користувача до 60 кг, вік від 3 до 12 років.
  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Рекомендується показати або розповісти дітям про порядок застосування виробу.
  • При заняттях на виробі рекомендується триматися за поручні.
  • Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче якої знаходиться заборонено, становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.
Експлуатаційні обмеження

З метою безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Забороняється

Пересування по конструктивних елементах виробу, не призначених для цього, а також використання його в інших цілях.

Характеристики
Вікова групашкільна
Серіятематичний
Матеріалметал, дерево, фанера, пластик
Довжина10780 мм
Ширина8992 мм
Висота4470 мм
Вага1849
Висота гірок, мм700-2700
Кількість веж6
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус