Ігрова панель Вертикальний лабіринт InterAtletika LK615

Під замовлення
Артикул: LK615
9 500
Замовити
Опис

Ігрова панель Вертикальний лабіринт InterAtletika LK615 допоможе урізноманітнити дитячий майданчик. Обладнання розроблене для маленьких дослідників, які всім цікавляться і пізнають світ. Пройти лабіринт – цікава загадка, з якою обов'язково впорається дитина і захоче ще не один раз повторити виконання даного завдання. Панель може використовуватися в якості доповнення для дитячих майданчиків або як окремий ігровий елемент. Виріб допомагає розвивати логічне мислення, дрібну моторику і навчає концентруватися на деталях.

Особливість обладнання даної серії – використання у виробах HDPE пластику. Яскравий колір, пошаровий, безпечний та довговічний матеріал протягом багатьох років зберігає презентабельний зовнішній вигляд, вигідно виділяючи комплекс серед іншого ігрового обладнання. Гармонійно поєднується із деревʼяним брусом, який також використовується у виробах даної серії.

Щоб майданчик виглядав повноцінним комплектом, додаткове обладнання рекомендуємо підбирати з аналогічної комбінації матеріалів.

Експлуатація виробу

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Для загального убезпечення забороняється встановлювати інше обладнання в радіусі 1,5 м від виробу.
  • Спосіб встановлення передбачає неможливість демонтажу.
Експлуатаційні обмеження

З метою уникнення травмувань, не рекомендується експлуатація виробу за несприятливих погодних умов (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер, та інше), за яких існує можливість падіння.

Необхідно розповісти дитині про правила поведінки на ігровому обладнанні.

Характеристики
Вікова групадошкільна
СеріяLittle Kids
Матеріалметал, дерево, пластик
Довжина913 мм
Ширина87 мм
Висота865 мм
Вага19,2
укр
рус