Гіперекстензія приставна InterAtletika KF816-1

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF816-1
Матеріал
стандарт
оцинкований
14 070
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Гіперекстензія приставна InterAtletika KF816-1 – тренажер, призначений для виконання вправи на розгинання спини. Систематично тренуючись, спортсмен зміцнить м'язи нижньої частини спини, задньої частини сідниць і стегон. Дана вправа є основою в зміцненні розвитку м'язів-розгиначів, які відповідають за випрямлення хребта. Обладнання підходить для занять людям з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

М'язи: розгиначі хребта, великі сідничні, двоголові, напівсухожильні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії металеві частини покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Обладнання адаптоване до будь-яких погодних умов, відрізняється найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити основу можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра – незаперечні переваги.

Характеристики
Матеріалстандарт
Довжина1127 мм
Ширина630 мм
Висота920 мм
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
укр
рус