Гімнастичний комплекс Лабіринт InterAtletika S715

Відсутній
Артикул: S715
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Для всіх діток молодшого, та й мабуть, старшого віку, характерна рухливість, що дозволяє їм активно проходити процес природного розвитку. І хай живуть спритність, сила і витривалість - якості, що слугують відмінним фундаментом вдосконалення фізичних особливостей молодого організму.

Гімнастичний комплекс "Лабіринт" InterAtletika S715, розміщення якого передбачається, наприклад, в межах дитячого садка, у дворі приватного будинку або ж на дитячому майданчику, складається з наступних елементів:

  • Веселі сходи
  • Різні переходи
  • Гімнастичні підйоми
  • Турніки
  • Містки на ланцюгах

А також багатьох інших пристосувань, покликаних урізноманітнити звичайний відпочинок малюка і визначити його спортивні уподобання.

Об'єднання різних елементів в єдиний комплекс проводиться з метою економії простору.

Особливості

В процесі виготовлення комплексу були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу. Обладнання компанії Інтер Атлетика відповідає Європейському стандарту безпеки дитячого ігрового обладнання EN1176.

Експлуатація виробу

  • Устаткування рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Рекомендується показати або розповісти дітям про правила використання комплексу.
  • При заняттях на виробі бажано триматися за поручні.
  • Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче якої знаходиться заборонено, становить 1,5 м в усі боки від проекції обладнання.
Експлуатаційні обмеження

Виріб рекомендовано для експлуатації дітьми у віці від 6 до 12 років. Вага одного користувача не повиненна перевищувати 60 кг.

З метою безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Забороняється

Використання виробу дітьми, які не досягли 6-ти і старше 12-ти років.

Характеристики
СнятСПроизводстваДа
Матеріалметал, дерево, фанера
Довжина8614 мм
Ширина7633 мм
Висота2585 мм
Вага1374,7
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус