Дельта машина KF809-S

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF809-S
Матеріал
стандарт
оцинкований
108 252
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер з вбудованими вагами Дельта машина Explode KF809-S призначений для опрацювання дельтоподібних м'язів верхнього плечового пояса. На тренажері можна виконувати такі вправи: підйом рук перед собою (можна тренувати одночасно дві руки або навантажувати кожну руку по черзі), розведення рук в положенні стоячи. Завдяки зручним обертовим ручкам спортсмен виконує вправи з правильним положенням кисті рук. Стопори, розташовані на крайньому положенні важелів, зводять до мінімуму ризик отримання травм і дозволяють правильно виконувати вправу при розведенні рук.

М'язи: дельтоподібні м'язи.

Тренажер обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні, навантаження регулюється в широкому діапазоні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра - незаперечні переваги тренажеру.

Дельта машина KF809 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина858 мм
Ширина2160 мм
Висота1580 мм
Вага220
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус