Будо-мат Татамі

Відсутній
Артикул: БМТ
Замовити
Опис

Будо-мат Татамі використовується для проведення тренувань і змагань з карате, тхеквондо, а також інших видів східних єдиноборств, на них зручно проводити шкільні змагання, змагання високого рівня. Також популярні у використанні в дитячих зонах торгових центрів або в домашніх умовах.

Мати Татамі мають кілька назв: мати Даянг, доянг, додянг, борцівські килими, мати-пазли, модульні підлоги або ж монолітні мати.

Татамі мати мають різні види товщини та унікальне двостороннє забарвлення, що дозволяє створювати комфортні умови при будь-якому виді занять спортом, використовуючи різні комбінації кольорів.

Матеріал виготовлення спінений етиленвінілацетат (EVA) - екологічно чистий, може мати різну щільність. EVA фізично і хімічно з'єднується, і виходить мат, який відповідає всім вимогам спортсменів для різних видів єдиноборств: тхеквондо, карате та інших східних єдиноборств.

Мати за своїми характеристиками вогнетривкі та вологостійкі, що дозволяє експлуатувати їх як в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Татамі мають антибактеріальний та протигрибковий ефект, без сторонніх запахів, травмобезпечні, нековзні - тиснення "плетінка" не дозволяє ковзати, гіпоалергенні, еластичні та м'які, що дає можливість нівелювати больові відчуття при падінні.

Татамі виробляються щільністю 200 кг/куб.м, і це дозволяє використовувати матеріал як звуко- і теплоізоляцію. Будо-матом з етиленвінілацетату можна застелити підлогу з бетону або ж використовувати у якості підстилки в туристичних наметах. Мат має відмінну теплоізоляцію і його спокійно можна укладати на землю, траву або сніг, температурний робочий інтервал від -60 до +100С. Будо-мати укладаються на рівну суху поверхню і легко з'єднуються кріпильними елементами.

Особливості:

  • розмір: 300х300, 450х450, 50х500, 1000х1000 мм
  • товщина: 10, 15, 20, 27, 30, 36, 40, 46 і 50 мм
  • колір: двосторонні - червоно-синій, одноколірні - різні варіанти, уточнюйте у менеджера.

З'єднуються мати за допомогою кріплення "ластівчин хвіст", що дозволяє надійно скріпити необмежену кількість матів, а також міцно утримувати їх між собою, і що важливо - розраховане на багаторазову збірку. Зчеплення "ластівчин хвіст" дуже надійне, тому можна не побоюватися раптового роз'єднання швів.

Характеристики
СнятСПроизводстваДа
Тип покриття модульне гумове
укр
рус