Біцепс машина KF810-S

Під замовлення
Ціна вказана без урахування вартості закладних частин
Артикул: KF810-S
Матеріал
стандарт
оцинкований
63 510
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Тренажер із вбудованими вагами Біцепс машина KF810-S призначений для тренування м'язів рук – біцепсів. Конструкція тренажера гарантує високу ступінь ізоляції біцепсів. Вправа виконується в положенні стоячи, завдяки цьому можна підібрати найбільш зручне положення для максимально ефективної роботи з біцепсом. Навантаження регулюється в широкому діапазоні шляхом зміни вручну вантажу, що рухається по напрямній.

М'язи: біцепс, брахіаліз, плечопроменевий м'яз.

Тренажер Біцепс машина KF810 обладнаний вбудованими вагами, зручний і простий у використанні.

Надміцна антивандальна конструкція виготовлена ​​зі сталі товщиною 3 мм. В оцинкованій версії тренажерів металеві частини конструкції покриті гарячим цинком (найвищий ступінь захисту від корозії). Тренажери адаптовані до будь-яких погодних умов, відрізняються найкращим антикорозійним захистом завдяки максимальному шару цинку. Встановити тренажер можна як на відкритому майданчику, так і в тренажерному залі. Трендовий дизайн, відмінний функціонал, широка кольорова палітра - незаперечні переваги тренажеру.

Біцепс машина KF810 - відмінне рішення для облаштування повноцінної спортивної зони.

Характеристики
СеріяKF
Матеріалстандарт
Довжина1247 мм
Ширина1187 мм
Висота1137 мм
Вага128 кг
Регулювання навантаженняє
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
 
 
укр
рус