Лава з навісом та велопарковкою InterAtletika SM130

Під замовлення
Артикул: SM130
Матеріал
стандарт
оцинкований
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Лава з навісом та велопарковкою InterAtletika SM130 – незамінне рішення для облаштування сучасної зони благоустрою. Обладнання створене і розроблене для максимально комфортного відпочинку і може встановлюватися біля торговельних центрів, на зупинках, біля дитячих і спортивних майданчиків, в парках, дворах багатоповерхівок та інших зонах відпочинку або очікування.

Лавка продумана до дрібниць і складається з двох надійних металевих опор, до яких монтується навіс у верхній частині, зручної лавки зі спинкою з одного боку та зони для паркування велосипедів – з іншого. Також в конструкції обладнання передбачена вішалка для одягу, яка вмонтована горизонтально над лавкою. Відпочинок або очікування стає ще зручнішим та комфортнішим завдяки навісу, який захистить від дощу, снігу або палючих сонячних променів та комфортної лави зі спинкою.

Надійна конструкція стійка до атмосферних впливів, механічних пошкоджень, сонячних променів, корозії завдяки надійному покриттю: металеві елементи покриваються фарбою, а дерев'яні – кількома шарами лаку. Обладнання виробництва Inter Atletika відрізняється безпекою, надійністю та розраховане на тривалий термін служби. Замовити лавку можна в колірних рішеннях, що запропоновані на нашому сайті.

Характеристики
Матеріалоцинкований
Довжина1898 мм
Ширина1554 мм
Висота2554 мм
Вага256,8
укр
рус