Арки

Арки

Компанія InterAtletika надає своїм клієнтам можливість придбати різні елементи і складові для створення комфортного, яскравого, сучасного і безпечного дитячого ігрового майданчика. Ми пропонуємо Вам все необхідне для того, щоб облаштувати ідеальний ігровий простір для дітей. Наші фахівці розробляють не тільки основні розважальні елементи, але і різні огорожі, покриття і декоративні елементи. У нас Ви можете придбати вхідну арку, яка встановлюється на дитячому майданчику.

Даний елемент не несе ніякої практичної або розважальної мети. Однак наші фахівці прагнуть створювати арки, які будуть вражати уяву дітей і розважати їх своєю яскравістю. Наші фахівці створюють декоративні елементи, які відмінно вписуються в навколишнє середовище. Якщо це арка в тематичному комплексі, вона обов'язково буде витримана згідно з оформленням інших деталей.

Що саме ми пропонуємо?

Наша компанія готова надати вам високоякісну продукцію. Ви можете декоративну арку купити у нас прямо на сайті в режимі онлайн. Ми також готові розробити як повноцінний майданчик, так і окремі елементи відповідно до ваших індивідуальних замовлень. Усі арки виготовляються з міцних матеріалів і покриті нешкідливою і безпечною для здоров'я фарбою. Розмір вхідної арки залежить від особливостей кожної окремої площадки. Наші фахівці допоможуть Вам обрати найбільш відповідне рішення.

Крім якісних товарів, ми готові надати вам сучасний і професійний сервіс. У нас Ви отримаєте:

  • професійну консультацію;
  • доступні ціни на товари;
  • великий каталог;
  • можливість зробити покупку в режимі онлайн;
  • доставку;
  • кілька способів оплати.

Наша компанія має декілька магазинів по всьому світу. Нашу продукцію легко замовити, достатньо заповнити форму і наш представник сам зателефонує Вам.


Вартість вхідної арки

Найпростішу арку в Києві можна зустріти практично в кожному ігровому комплексі на вулиці. Також їх використовують біля входу в парки, сквери або у дворовій зоні біля багатоповерхового будинку. Відповідно до свого призначення арка буде мати деякі особливості. Наприклад, на дитячу арку ціна буде нижчою, оскільки такий елемент не відрізняється великими габаритами і не вимагає значних витрат часу на створення.

укр
рус