Група компаній під TM «Interatletika» – учасник Всеукраїнського будівельного саміту

03 Лютого 2025

У Києві відбувся Всеукраїнський будівельний саміт, що зібрав більш ніж 800 представників напрямку для обміну досвідом та розробки ефективних стратегій, відповідних викликам сучасності. Ця єдина в Україні платформа є своєрідною ланкою між теорією та практикою, бізнес-клубом для корисних знайомств та обміну досвідом в питаннях, що наразі стоять перед будівельною індустрією.

А позаяк неможливо уявити сучасні житлові комплекси без зручних ігрових та спортивних зон з безпечним покриттям та обладнанням з екологічно чистих матеріалів – наші колеги обговорили на даному заході лінійки продуктів ТМ «Interatletika» з потенційними замовниками.

Серед учасників були відомі експерти та практики, які поділилися своїми напрацюваннями та досягненнями. Виступи спікерів охоплювали широкий спектр тем: від інноваційних технологій і тенденцій, що формують сучасний вигляд інфраструктури, до стратегії сталого розвитку будівництва у кризових умовах і можливих перспектив.

Аналітичні матеріали та передові практики від спікерів саміту, представники бізнесу, що сформують тренди 2025, обговорення та дискусії, – безумовно, дали свіжі ідеї для реалізації перспективних проєктів.

Подібні події є важливими не лише для розвитку окремих компаній, але й для зміцнення всієї будівельної індустрії в Україні. Відбудуймо Україну разом!

укр
рус