Мультифітнес станція InterAtletika Воркаут SM801.3

Під замовлення
Артикул: SM801.3
72 000
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Мультифітнес станція InterAtletika Воркаут SM801.3 – багатофункціональний тренажер для занять спортом на свіжому повітрі. Обладнання комплектується різними тренажерами, на якому одночасно можуть тренуватися кілька спортсменів. На станції можуть займатися і досягати поставлених спортивних цілей люди з різним рівнем фізичної підготовки та будь-якого віку. Зрозумілий в користуванні, надійний, безпечний, довговічний – так можна охарактеризувати тренажер.

На мультифітнес станції InterAtletika Воркаут SM801.3 можна пропрацювати м'язи рук, плечового пояса, грудей, спини, преса та ніг, оскільки комплектується вона різними елементами: брусами, шведською драбиною, турніками, навісом для преса, гіперекстензією, упорами для віджимань. На обладнанні можна тренуватися в зручний час, досягаючи різних цілей: худнути, формувати сильні м'язи, покращувати гнучкість, координацію і просто підтримувати тіло в гарній спортивній формі.

Тренажер призначений для встановлення на спортивних майданчиках, паркових і пляжних зонах, біля санаторіїв, пансіонатів, на території шкіл і вищих навчальних закладів, в дворах багатоповерхівок. Обладнання доступне до замовлення в колірних рішеннях, що представлені в каталозі.

Характеристики
Довжина4932 мм
Ширина3685 мм
Висота2425 мм
Вага230
укр
рус