Гойдалка-диван Даллас InterAtletika LP792

Під замовлення
Артикул: LP792
56 000
Замовити
Опис

Гойдалка-диван Даллас InterAtletika LP792 – незамінний атрибут будь-якої зони громадського відпочинку: спортивних і дитячих майданчиків, торгових розважальних центрів, пляжних зон, прибудинкових територій та іншого. Виріб також є чудовим рішенням для індивідуального використання та може встановлюватися біля приватних будинків, на дачах.

Гойдалка-диван Даллас InterAtletika LP792 – зручна лавка, що кріпиться до фігурного, виробленого у формі напів кола, металевого каркасу за допомогою міцних ланцюгів. На ній можна не лише перепочити, випити каву чи просто насолодитися мальовничими пейзажами, а й погойдуватися. У верхній частині конструкція має накриття, яке захищатиме відпочиваючих від сонячних променів.

Обладнання вироблене з металевого профілю та елементів з дерева. Металеві частини покриті порошковою фарбою, а дерев'яні деталі – кількома шарами лаку. Покриття перешкоджає старінню дерева, блокує розвиток корозії, не пропускає вологу та сприяє збереженню презентабельного зовнішнього вигляду протягом тривалого періоду. Для виробництва використовується якісний сталевий профіль, що витримує високі навантаження та відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень. Обладнання встановлюється методом бетонування або прикручування.

Характеристики
Матеріалметал, дерево
Довжина2500 мм
Ширина1200 мм
Висота2111 мм
Вага213,8
укр
рус