Ігровий комплекс Місток InterAtletika ТЕ811

Відсутній
Артикул: TE811
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Ігровий комплекс "Місток" InterAtletika ТЕ811 для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ встановлених на стійках на висоті 0,7 і 1 метра. З одного боку до платформ підходить сходи з перилами, з іншого сходи з гнутої труби, з третьої сходи дугова, а з четвертої скат малий.

Експлуатація виробу

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Рекомендується показати або розповісти дітям про порядок застосування виробу.
  • При заняттях на виробі рекомендується триматися за поручні.
  • Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче якої знаходиться заборонено, становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.
Експлуатаційні обмеження

Вага одного користувача не повинна перевищувати 60 кг. Вік від 3 до 6 років. Максимальна кількість користувачів 8 людини.

З метою безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Забороняється

Пересування по дошці виробу, або іншим конструктивним елементам не призначеним для цього, а також використання його в інших цілях.

Характеристики
Вікова групадошкільна
СнятСПроизводстваДа
Серіястандарт
Матеріалметал, дерево, фанера
Довжина5154 мм
Ширина3462 мм
Висота3009 мм
Вага405 кг
Висота гірок, мм700
Кількість веж2
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
укр
рус