Ігровий комплекс Космічна станція InterAtletika Т921

Під замовлення
Артикул: T921
1 267 500
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Проводити час на свіжому повітрі не тільки цікаво, але й корисно. Активні рухи, помірні фізичні навантаження зміцнюють дитячий імунітет.

Ігровий комплекс "Космічна станція" InterAtletika Т921 - справжній витвір мистецтва, який стане яскравою прикрасою двору, майданчика, шкільного та дошкільного закладу, паркової території.

Яскраві фарби, безліч ігрових зон не залишать байдужим жодного маленького дослідження. Ігровий комплекс "Космічна станція" відправить в захоплюючу подорож юних дослідників.

Особливості

Конструкція складається з різноманітних платформ, гірок, драбинок, з'єднаних між собою переходами різної конфігурації. До платформ також приєднуються спуски і підйоми. Устаткування виготовляється виключно з матеріалів найвищої якості та надійності. Дизайн кожної деталі продуманий до дрібниць. Елементи покриті абсолютно безпечною для здоров'я фарбою. Покриття запобігає корозії, захищає конструкцію від вигорання, впливу несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень. Виріб не має гострих кутів об які може поранитися дитина.

Експлуатація виробу

  • Вага користувача до 60 кг, вік від 3 до 12 років. Під час занять слід триматися за поручні.
  • Устаткування рекомендується встановлювати на території парків, шкільних і дошкільних установ, дитячих майданчиків, дворів, а також в інших місцях, які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
Експлуатаційні обмеження

Не рекомендується експлуатація виробу при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), при яких існує ймовірність отримання травми.

Характеристики
Вікова групашкільна
Серіятематичний
Матеріалметал, дерево, фанера, пластик
Довжина14096 мм
Ширина12719 мм
Висота4491 мм
Вага3256
Висота гірок, мм700-2000
Кількість веж9
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус