Гірка Сонечко InterAtletika ТE107

Під замовлення
Артикул: TE107
36 200
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Гірка "Сонечко" InterAtletika TE107 з красивим сонячним оформлення стане функціональною прикрасою для вашого саду або майданчика. Її можна розмістити надворі біля приватного будинку або дачі, в дитячому садку, в зоні відпочинку між багатоповерховими будинками. Яскрава, приваблива гірка має плавний безпечний спуск, який виготовлений з нержавіючої сталі. Сходи та захисні бортики з боків скату виконані зі стійкої до вологи фанери, пофарбовані фарбами на водній основі. Також у виготовленні гірки використовується міцний український метал, покритий антикорозійними фарбами.

Особливості

У процесі її виготовлення були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу. Обладнання компанії Інтер Атлетика відповідає Європейському стандарту безпеки дитячого ігрового обладнання EN1176.

Встановлення даного виробу передбачає бетонування основи.

Експлуатаційні обмеження

Вільна зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції гірки.

З метою безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Забороняється

Забороняється користуватися виробом дітям молодше 3 та старше 12 років, та вагою понад 60 кг.

Пересування по дошці обладнання, або іншим конструктивним елементам, що не призначені для цього, а також використання його в інших цілях.

Характеристики
Матеріалметал, фанера
Довжина3022 мм
Ширина563 мм
Висота2000 мм
Вага92 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус