Гірка велика InterAtletika ТЕ102

В наявності
Артикул: TE102
39 500
Замовити
Зразки кольорового виконання елементів із фанери

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Гірка велика InterAtletika TE102 - класична гірка для дитячих майданчиків, садків, парків. Велика дитяча гірка принесе масу радості та щастя вашій дитині - адже це його власна гірка. Велика гірка з висотою спуску 1,5 м для дітей до 12 років, виготовлена з високою якістю та з довговічних матеріалів.

Дитяча гірка - це ігрове обладнання, яке стане безпрограшним варіантом на будь-якому дитячому ігровому майданчику. Устаткування подарує дитині незабутні враження дитинства, а батькам - приємні спогади та відпочинок разом з дитиною на свіжому повітрі.

Особливості

У процесі її виготовлення були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу. Обладнання компанії Інтер Атлетика відповідає Європейському стандарту безпеки дитячого ігрового обладнання EN1176. Гірка на дитячому майданчику дозволяє дітям безпечно і вільно знаходиться на ній і, не штовхаючись, підготуватися до спуску. Виріб має зручну для малюків драбинку і вигнуту похилу площину ковзання.

Встановлення даного виробу передбачає бетонування основи.

Експлуатаційні обмеження

Вільна зона безпеки становить 1,5 м в усі боки від проекції гірки.

З метою безпеки Ваших дітей, не рекомендується експлуатація виробу при складних погодних умовах (ожеледь, снігопад, дощ, град, сильний вітер та інше), при яких існує можливість травмування дитини.

Забороняється

Забороняється користуватися виробом дітям молодше 3 та старше 12 років, та вагою понад 60 кг.

Пересування по дошці обладнання, або іншим конструктивним елементам, що не призначені для цього, а також використання його в інших цілях.

Характеристики
Матеріалметал, фанера
Довжина3511 мм
Ширина563 мм
Висота2280 мм
Вага103 кг
Матеріали для завантаження
Інформація для користувачів та архітекторів
Фото та відео
Всі фото та відео матеріали - це фактично реалізовані проекти
укр
рус