Дитячі столики та лавки

Дитячі столики і лавки для комфорту і зручності

Щоб відпочинок для дітей і дорослих на свіжому повітрі був максимально комфортним, важливо грамотно облаштувати ігровий простір. Без чого не обійдеться майданчик, парк чи двір багатоповерхівки? Дитячі лавки і столи - незамінні елементи будь-якої публічної території. Вмостившись зручніше на лавку, можуть відпочивати батьки, спостерігаючи за своїми дітлахами. Також будуть сидіти і маленькі непосиди, набираюсь сил для подальших звершень.

Дитячі столики і лавки купити від виробника

Inter Atletika пропонує надійне, міцне і довговічне обладнання для облаштування дитячих майданчиків, парків, шкільних і дошкільних територій, приватних будинків, санаторіїв, лікарень. Ми виробляємо інвентар, який не лише виконує основну функцію але також слугуватиме яскравою прикрасою вибраної території. Дані пристосування можна купити для відкритих майданчиків, а також для закритих приміщень, наприклад, для облаштування ігрової зони в розважальному центрі.

Наша продукція відрізняється привабливим дизайном, який гармонійно доповнить будь-яку територію. Кожна окрема модель розрахована на різну вагу користувачів, що потрібно враховувати. Вироби виробляються з дерева, декоруються яскравими пластиковими деталями у вигляді улюблених казкових героїв. Конструкція не містить гострих кутів, об які можна травмуватися, покрита яскравою фарбою. Покриття подовжує термін життя вуличного ігрового інвентарю, захищає від корозії, стійке до несприятливих погодних умов, вигорання і стирання.


Де купити вуличні дитячі лавки і столики?

Придбати надійне і безпечне обладнання, яке буде служити вірою і правдою не один рік, пропонує "Інтер Атлетика".

У нашому каталозі представлені наступні варіанти:

  • одинарні та подвійні лавки;
  • лавки з вбудованим столиком;
  • столи;
  • лавочки зі спинками та без спинок.

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий комплекс послуг. У нас можна не тільки вуличні дитячі лавки і столи купити недорого в Києві, але і масу інших виробів для дитячих майданчиків. Наша компанія допоможе облаштувати будь-яку зону. Ми допоможемо підібрати потрібний варіант, здійснимо доставка в будь-який населений пункт України. У нас можна придбати лавку металічну, дерев'яну, декоровану фантазійними елементами - вибирайте найбільш підходящий варіант, а ми створимо вироби з різною місткістю.

укр
рус