Атлетичний комплекс InterAtletika УТ105

Під замовлення
Артикул: УТ105
33 600
Замовити
Зразки кольорового виконання металевих елементів

Звертаємо вашу увагу, що кольори на моніторі можуть відрізнятися від реальних кольорів. При замовленні товару наші менеджери нададуть оригінальні зразки для максимально правильного підбору кольору.

Опис

Атлетичний комплекс InterAtletika УТ105 призначений для тренувань під відкритим небом. Тренажер складається з різних елементів, що дає змогу максимально розширити тренувальну програму і ефективно опрацювати різні м'язові групи тіла. Виріб підходить для занять людям з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Систематично тренуючись, можна покращити фізичні якості і сформувати спортивне тіло.

Обладнання складається з наступних тренажерів:

  • навіс для преса;
  • рукояті для підтягувань вузьким та широким хватом;
  • турнік класичний;
  • шведська драбина;
  • лава для преса.

Атлетичний комплекс InterAtletika УТ105 виготовлений з металевого профілю, покритого порошковою фарбою та деталей з високоміцного пластику. Матеріали стійкі до механічних пошкоджень, температурних перепадів, несприятливих погодних умов, вигорання та корозії. Виріб призначений для встановлення на відкритих територіях, таких як спортивні майданчики, паркові і пляжні зони, прибудинкові території, військові навчальні полігони і т.п.

Обладнання доступний до замовлення в колірних рішеннях, що представлені на сайті.

Характеристики
Довжина3540 мм
Ширина1250 мм
Висота2450 мм
Вага125
укр
рус